До програми ChinaStudy додано новий елітний коледж Chongqing Real Estate College! Дізнайся більше про чудові пропозиції навчання в гірському місті Чунцін !

Коледж пропонує навчання за наступними напрямками:

  • Будівництво
  • Промислова робототехніка
  • Електронна комерція
  • Технології та програми великих даних (Інтернет речей)
  • Ранній розвиток дитини та менеджмент здоров’я

Звертаємо увагу на дуже перспективну та сучасну спеціальність Технології та програми великих даних – стань сучасним IT спеціалістом в новітньому напрямку Інтернету речей, який є напрямком майбутнього !

Коледж пропонує цікаву програму навчання 2+2 разом із Chongqing University of Science and Technology: це спільна навчальна програма, яка за два роки дозволяє отримати диплом коледжу, а також диплом бакалавра. Навчання відбувається 2 роки в коледжі + 2 роки в університеті.

Дізнайся більше за посиланням

Місто Чунцін – Четверте місто центрального підпорядкування після Пекіну, Шанхаю та Тяньцзіню. Місто змогло досягти швидкого економічного розвитку, при цьому зберігши надзвичайні мальовничі природні умови.

Місто приваблює туристів зі всього світу природними дивами, різноманіттям захоплюючих дух краєвидів та культурною спадщиною. Дуже великою популярністю серед туристів користуються прогулянки по річці Янцзи.

//teacher.chinastudy.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/UCCSR_LOGO_corr.png

Відкриваємо можливості, пізнаємо світ! Китай ближче ніж Ви думаєте

Залишайся в курсі новин

Введіть вашу Email адресу та залишайтеся в курсі всіх подій та нових пропозицій програми  Chinastudy!