Нові університети залучено до СhinaStudy

ANHUI UNIVERSITY OF TECHNOLOGY
Технологічний Університет Аньхой – це провідний університет Китаю, який знаходиться в мальовничому місті Мааньшань. На даний час найвигідніший варіант для навчання на освітньому рівні Бакалавр. Чудові умови стипендії для навчання після закінчення школи!

Медичний коледж Цзянсу

JIANGSU VOCATIONAL COLLEGE OF MEDICINE
Медичний Коледж Цзянсу – це провідний коледж Китаю, який знаходиться в чудовому місті Янчень та надає вищу освіту на рівні молодшого спеціаліста в медичній сфері та має унікальну матеріальну та навчальну бази та висококваліфікований персонал.

Педагогічний університет Цзянсу

JIANGSU NORMAL UNIVERSITY
Педагогічний університет Цзянсу заснований в 1952 році та розташований в історично та культурно значному місті Сючжоу. Він знаходиться в прямому упорядкуванні уряду провінції Цзянсу та Центрального міністерства освіти. Чудовий варіант для навчання за гуманітарними спеціальностями !

Уханьський Університет

WUHAN UNIVERSITY
Уханьський Університет – це один із найкращих університетів Китаю, який входить в ТОП 10 національного рейтингу Китаю. Це ключовий національний університет який починає свою історію з 1893 року.
Унікальні стипендії, які включають вартість навчання проживання, а також щомісячну стипендію від 400$ починаючи з рівня Бакалавр.

Новини по темі

Соціальні мережі

Instagram

Популярні новини

Нова хвиля грантів: встигни до 15 травня

Чудова новина для тих, хто не встиг податися на найвищій рівень грантів в ТОП університети Китаю, відкрито нову хвилю набору в ТОП 100...

Університет науки та технології Цзянсу відкриває новий кампус

Хоч багато наших університетів вже закрили набір на 2020 рік, раді повідомити, що у зв’язку із відкриттям нового кампусу, Університет науки та технології...

Новий сайт СhinaStudy

Шановні друзі! З радістю повідомляємо про оновлення сайту ChinaStudy! Ми намагаємося зробити перегляд сайту ChinaStudy максимально комфортним та корисним для Вас! Особливу...