Повне покриття витрат на навчання та проживання, а також щомісячна стипендія 500 доларів в університеті ТОП10 Рейтингу Китайських ВНЗ.

До кінця березня триватиме прийом заявок на отримання стипендії в елітному університеті, який входить в рейтинг ТОП10 Китаю, має відзнаку всесвітньо відомого журналу «Science» як «Один із найвизначніших закладів вищої освіти Китаю» та вважається найкрасивішим університетом Китаю – Уханьського Університету.

Загальний грант на навчання складає 25 000 доларів США, та включає в себе витрати на навчання, проживання та щомісячну стипендію 500$, проте залишилося обмаль часу на подачу заявки на навчання. Не зволікай, та використай унікальний шанс.

Уханський Університет – це класичний університет, який проводить навчання за багатьма напрямками, технічними, економічними, гуманітарними тощо.

Університет приймає на навчання англійською та китайською мовами за рівнями Бакалавр, Магістр, PhD

УВАГА! У зв’язку із коротким терміном до закінчення прийому заявок, пропонуємо не втрачати шанс на навчання в елітному університеті із чудовими умовами гранту, та подати заявку на отримання стипендії в Уханьському Університеті вже зараз! Враховуючі короткі терміни та унікальну можливість, Українсько-Китайський центр Шовкового Шляху заключить контракт із клієнтом БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ першого етапу.

Також, подана заявка не виключає можливості подачі заявки на отримання гранту в інших університетах нашої програми !

//teacher.chinastudy.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/UCCSR_LOGO_corr.png

Відкриваємо можливості, пізнаємо світ! Китай ближче ніж Ви думаєте

Залишайся в курсі новин

Введіть вашу Email адресу та залишайтеся в курсі всіх подій та нових пропозицій програми  Chinastudy!