Першу хвилю грантів на навчання в Китаї 2021 відкрито!

Офіційно відкриваємо набір на навчання в Китаї 2021: Встигніть на першу хвилю найвищого рівня грантів “Chinese Government Scholarship”!

Набір на навчання в Китаї в 2020 році став справжнім випробуванням для всіх. Колектив Українсько-китайського Центру Шовкового Шляху висловлює щиру подяку своїм клієнтам, які проявили розуміння та терпіння. Цей набір не був стандартним, але ми докладали всі зусилля, щоб вирішувати питання, які виникали через пандемію 2020. В результаті – всі охочі дочекалися виділення грантів та приступили до навчання онлайн в найкращих університетах Китаю! Після відкриття кордонів, університети чекають на приліт всіх студентів.

Наші щирі вітання кожному з Вас, шановні клієнти! Раді констатувати факт: всі наші клієнти отримали гранти (в залежності від дати подачі заявки та інших факторів – від базового університетського, до найвищого Chinese Government Scholarship, який затверджується комісією CSC в Пекіні).

Багато людей запитує нас: коли починати реєструватися на набір 2021 року, адже зараз ще жовтень 20 року, а навчання почнеться аж в кінці вересня 21го?

Відповідаємо: треба починати зараз, якщо хочете встигнути на найвищій рівень гранту. Кожен наш клієнт знає, що гранти поділяються на декілька рівнів, і заявки на кожний з них приймаються окремими хвилями.

З радістю повідомляємо, що перша хвиля на найвищий рівень “Chinese Government Scholarship”, який затверджується в Пекіні, відкривається 20 листопада 2020 року.

Список університетів, в яких можна навчатися за цим грантом дивіться за посиланням УНІВЕРСИТЕТИ.

Наведемо три факти:

1) Для того, щоб підготувати “прохідний” пакет документів треба в середньому від одного до двох місяців.

2) Розгляд заяв на гранти в Пекіні відбувається почергово, відповідно до поданих заяв. Тобто, у людини, яка зареєструвалася раніше – більше шансів отримати цей грант.

3) Грант “Chinese Government Scholarship” – покриває навчання, проживання, медичне страхування, виділяється стипендія до 500 доларів США на місяць.

Тому рекомендація від нашого центру для тих, хто бачить своє майбутнє пов’язане з Китаєм: почати готуватися вже зараз, щоб отримати максимально комфортні умови для навчання.

Новини по темі

Соціальні мережі

Instagram

Популярні новини

Нова хвиля грантів: встигни до 15 травня

Чудова новина для тих, хто не встиг податися на найвищій рівень грантів в ТОП університети Китаю, відкрито нову хвилю набору в ТОП 100...

Університет науки та технології Цзянсу відкриває новий кампус

Хоч багато наших університетів вже закрили набір на 2020 рік, раді повідомити, що у зв’язку із відкриттям нового кампусу, Університет науки та технології...

Новий сайт СhinaStudy

Шановні друзі! З радістю повідомляємо про оновлення сайту ChinaStudy! Ми намагаємося зробити перегляд сайту ChinaStudy максимально комфортним та корисним для Вас! Особливу...