Beijing Polytechnic

Пекінська політехніка


Пекінська політехніка була заснована в 1958 році. Це вищий професійний коледж, який підпорядковуєтьтся безпосередньо муніципалітету Пекіну. Коледж також входить до 100 найкращих показових професійних коледжів Китая

Beijing Polytechnic

Пекінська політехніка

Коледж розташований біля річки Ляньшуйхе в Пекінська зона економічного та технологічного розвитку та займає площу 54 га. Оснащена чудовими умовами навчання та налагодженою інфраструктурою, Пекінська політехніка має найкращі умови для навчання та проживання студентів.

Коледж спрямований на надання послуг в сфері підготовки кадрів професійної освіти.

Освітні програми

//chinastudy.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/Screen-Shot-2019-09-25-at-1.35.38-PM.png

Екскурсія кампусом

Освітній рівень: Associate (Молодший спеціаліст)
Тривалість навчання: 4 роки (1+3)
Beijing Polytechnic пропонує освітні програми китайською мовою для іноземних студентів: перший рік студенти вивчають китайську мову.
Грант на освіту покриває наступні витрати:
1 рік навчання: Вартість навчання та проживання
2-4 роки навчання: Вартість навчання та проживання + стипендія 10 000 RMB на рік
Умов по успішності навчання: cередній бал 60% та більше

Витрати іноземного студента:
Фізичний огляд: 400 RMB
Медичне страхування: 100-600 RMB на рік
Комунальні послуги: 425 RMB на рік
Китайська назва: 北京市
Населення: 22 млн. людей
Площа: 16 801 кв. км.
Будучи столицею КНР, Пекін є політичним, економічним та культурним центром нації. Розташований на півночі Китаю, недалеко від міста-порту Тяньцзінь і частково оточений провінцією Хебей, він також служить найважливішим транспортним вузлом і портом.

Beijing City

Місто Пекін

Пекін може похвалитися історією понад 3000 років, що підтверджено словами та культурними реліквіями. Він був столицею династій Ляо, Цзінь, Юань, Мін і Цін. Цей муніципалітет несе в собі історичну культуру тисячоліття та ореоли процвітаючого віку п'яти династій. Тут розташовано понад 7 300 культурних реліквій та історичних пам'яток та понад 200 туристичних місць. Тож можна сказати, що кожна цегла чи плитка в Пекіні мають свою легенду, а трави та ліси мають свої історії.

Поки Пекін досі зберігає характерний стиль стародавнього Імператорського міста: Заборонене місто, найбільший палац у світі з історією майже 600 років. Вісь північ-південь із Забороненим містом у центрі проходить через муніципалітет із симетричними будівлями на сході та заході, показуючи взаємопов’язаний та добре укладений загальний малюнок квадратного міста з перехресними вулицями та подвір’ями різних розмірів. Місто оточено горами та річками, а вулиці впорядковані як шахова дошка, інтегруючи традиційні китайські духи конфуціанства та даосизму в будівництво столиці.

//chinastudy.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/Screen-Shot-2019-09-25-at-2.06.28-PM.png
Подати заявку

На навчання

//teacher.chinastudy.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/UCCSR_LOGO_corr.png

Відкриваємо можливості, пізнаємо світ! Китай ближче ніж Ви думаєте

Залишайся в курсі новин

Введіть вашу Email адресу та залишайтеся в курсі всіх подій та нових пропозицій програми  Chinastudy!