Donghua University

Університет Донгуа


Donghua University - університет в Шанхаї. Основна спеціалізація в області моди, дизайну і текстильної промисловості. Заснований в червні 1951 року.

Donghua University

Університет Донгуа

Університет Донгуа розташований у центрі міста Шанхай та примикає до зони економічного розвитку Гонк'яо, DHU є одним із ключових державних університетів безпосередньо під Міністерством освіти Китаю. Його особливі дисципліни, такі як модний дизайн, текстильна техніка, міжнародна торгівля, матеріалознавство та інформаційні технології, отримали високу репутацію як у країні, так і за кордоном.

Вже в 1954 році DHU почав приймати студентів-іноземців, які входили до першої групи закордонних студентів, що навчаються в китайських університетах. На сьогоднішній день DHU виховує величезну кількість міжнародних студентів з понад 100 країн світу. Майже всі програми бакалаврату, аспірантури та наукові програми відкриті для студентів-іноземців. Крім того, міжнародним студентам доступні програми, що не мають ступеня, включаючи програми з китайської мови, програму підготовки до ступеня, розширені програми навчання та різноманітні короткострокові програми.

Освітні програми

 • Fashion design and technology

  Модний дизайн та технології
 • Computer Science

  Комп'ютерні науки
 • Business Administration

  Бізнес Адміністрування
 • Electrical Engineering

  Електротехніка
 • Textile Engineering

  Текстильна техніка

Екскурсія кампусом

Грант на освіту покриває наступні витрати:
Вартість навчання:
Bachelor: 30 000 RMB на рік
Master: 40 000 RMB на рік
PhD: 37 000 RMB на рік
Проживання: 6000 RMB на рік
Додатково студент отримує щомісячну стипендію:

Bachelor: 2500 RMB в місяць
Master: 3000 RMB в місяць
PhD: 3500 RMB в місяць

Загальний грант на освіту:
Bachelor: 144 000 RMB (21 200 USD)
Master: 138 000 RMB (20 300 USD)
PhD: 172 000 RMB (25 300 USD)
Освітній рівень: Bachelor
Тривалість навчання: 4-5 роки

Освітній рівень: Master
Тривалість навчання: 2,5-3 роки

Освітній рівень: PhD
Тривалість навчання: 4 роки

Donghua University пропонує освітні програми англійською та китайською мовою для іноземних студентів  
Китайська назва:上海, (Shànghǎi)
Населення: 23,4 млн. людей
Площа: 6 341 кв. км.
Шанхай - розташований в дельті річки Янцзи на сході Китаю.

Shanghai City

Місто Шанхай

Шанхай розташований в центрі східного узбережжя Китаю. Це найбільший і процвітаючий китайський мегаполіс, а також діловий центр країни. Разом з тим це місце з дивовижною атмосферою, надзвичайно привабливе для туристів з усього світу.

Сьогодні навіть не віриться, що ще сто років тому Шанхай був рибальським селом, хоча в документах існування поселення з цією назвою згадується вже в XI столітті. Всього за пару десятиліть початку XX століття Шанхаю вдалося стати найбільш значущим містом на Далекому Сході. У Європі він був відомий як Східний Париж. У 50-ті роки, з приходом до влади в Китаї комуністів, Шанхай втратив могутність і прийшов в занепад. Але в кінці XX століття знову сталося диво: за ті ж 20 років з 1990 року місто відновило колишню славу, і тепер його заслужено називають Перлиною Сходу. В наші дні Шанхай претендує на статус економічного центру всієї Азії.

Шанхаю дуже пощастило з водними ресурсами: на його території є безліч річок і озер: вода займає 11% від площі мегаполіса. Більшість річок входять в Хуанпуську водну систему, яка починається від озера Тай і проходить через все місто. Ширина річки Хуанпу в деяких місцях досягає 700 метрів, річка не замерзає і взимку.

Символ Шанхая - набережна Вайтань. З неї і варто почати прогулянку по місту. Тутешня архітектура - численні хмарочоси - дуже нагадує Нью-Йорк і Чикаго. Особливо красива набережна після заходу сонця, в світлі рекламних вогнів.

Подати заявку

На навчання

//teacher.chinastudy.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/UCCSR_LOGO_corr.png

Відкриваємо можливості, пізнаємо світ! Китай ближче ніж Ви думаєте

Залишайся в курсі новин

Введіть вашу Email адресу та залишайтеся в курсі всіх подій та нових пропозицій програми  Chinastudy!