Чому навчання в Китаї

Навчання в Китаї

Китай розвивається космічними темпами. Зараз ця країна не тільки друга економіка світу, але й один з провідних світових центрів освіти та науки. Держава доволі жорстко контролює освітні процеси та висуває найвищі вимоги до якості навчання. Освіта в Китаї стає все більш популярнішою серед українців. Випускники китайських навчальних закладів підвищують свої шанси на гідне працевлаштування не лише в Китаї, але й в інших країнах. Дипломи Китаю високо цінуються в розвинених країнах Заходу.

Це й не дивно, коли на освіту та науку Китай виділяє понад 15 відсотків бюджету.

Система освіти в Китаї за своїми стандартами близька до європейської.

Багато китайських університетів входять в ТОП 500 кращих світових університетів. 4 з них навіть входять в ТОП 100 (жоден з українських університетів туди не входить)! Одним з критеріїв рейтингу є кількість іноземних студентів, тому більшість китайських університетів спрямовані на залучення молоді зі всього світу. Для цього існують спеціалізовані державні грантові програми безкоштовного навчання іноземців. Україні пощастило потрапити в список країн, до яких такі програми стосуються. 

Дипломи китайських вищих навчальних закладів відповідають міжнародним стандартам та признаються в більшості країнах, в тому числі в Україні, Європі, Сполучених Штатах Америки та Канаді.

Ті, хто вирішили вчитися за кордоном мають можливості поступати на практично всі напрямки підготовки. Українські студенти в більшості випадків обирають безкоштовне навчання в Китаї за напрямками – бізнес адміністрування, економіка, інженерія, комп’ютерні науки, медицина, логістика, готельний менеджмент. 

Які ж переваги навчання в Китаї?

  1. Місцеве населення дуже позитивно ставиться до іноземців.
  2. Висока якість навчання.
  3. Китай надає українським студентам стипендії на навчання. Не треба здавати ЗНО.
  4. Ціна навчання та проживання в Китаї набагато нижча, ніж в Європі та Сполучених Штатах Америки.
  5. Дипломи визнаються по всьому світу.
  6. Знання китайської мови є дуже великим плюсом, оскільки Китай нарощує свій вплив у світі. Українець зі знанням китайської мови та дипломом про вищу освіту завжди знайде гідне працевлаштування в Китаї.
  7. Також навчатися можна англійською мовою.

Якщо ви, чи ваші діти думають про навчання за кордоном – рекомендуємо безкоштовне навчання в Китаї. Це дуже гарний шанс на гідне майбутнє!

Українсько-китайський центр Шовкового Шляху є офіційним представником державних грантових програм навчання в Китаї, звернувшись до нас ви отримаєте безкоштовну консультацію та відповіді на всі питання стосовно навчання в Китаї.

І ще один факт: навчатися в Китаї безпечніше, ніж в Англії! За кількістю злочинів на 100 тис. осіб показник в Китаї 0,62! В Англії 1,2. Для порівняння: в Україні 6,34, в США 5,35. 

Чекаємо Ваших заявок і бажаємо удачі в навчанні за кордоном!

НАНТОНГСЬКИЙ МОРСЬКИЙ КОЛЕДЖ

 

УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ЦЗЯНСУ

 

Місто Яньчен вночі

 

Українські студенти Яньченського Професійного Інституту Промислових Технологій