Jiangsu Vocational College of Medicine

Медичний Коледж Цзянсу


Медичний Коледж Цзянсу - це провідний коледж Китаю, який знаходиться в чудовому місті Янчень та надає вищу освіту на рівні молодшого спеціаліста в медичній сфері та має унікальну матеріальну та навчальну бази та висококваліфікований персонал.

JIANGSU VOCATIONAL COLLEGE OF MEDICINE

МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ ЦЗЯНСУ

Медичний Коледж Цзянсу - штатний державний професійно-технічний коледж, який безпосередньо підпорядковується провінційній комісії з питань охорони здоров’я та планування сім'ї провінції Цзянсу. Це провінційний показовий професійно-технічний коледж, який знаходиться в місті Янчєнь. Коледж починає свою історію з 1941 року.

Медичний Коледж Цзянсу складається з двох кампусів - Campu Jiefang та Campu Jianjun, загальною площею 46 га, а площа забудови становить близько 254 тис. кв. метрів. Валова вартість основних фондів коледжу становить понад 600 млн. Юанів, у тому числі близько 100 млн. юанів навчальних пристроїв юанів. Бібліотека має колекцію 535,1 тис. книг. В коледжі навчається понад 10 тисяч студентів.

Освітні програми

  • Nursery

    Cестринська справа
  • Pharmacy

    Фармація
  • Midwifery

    Акушерство

Екскурсія кампусом

Освітній рівень: Associate (Молодший спеціаліст)
Тривалість навчання: 3 роки
Jiangsu Vocational College of Medicine пропонує освітні програми англійською та китайською мовами для іноземних студентів
Вартість навчання: 12 000 RMB на рік
Проживання: 1200 RMB на рік

Гранти : Повна стипендія: 13200 RMB на рік (Навчання та проживання)
Часткова стипендія: 6000 RMB на рік
Китайська назва: 盐城 (Yánchéng)
Населення: 8,1 млн. людей
Площа: 16 920 кв. км.
Місто Яньчен межує з Ляньюнангом на півночі, Хуайань на заході, Янчжоу і Тайчжоу на південному заході, Наньтонгом на півдні, і Східно-китайським морем на сході.

Yancheng City

Місто Яньчен

Яньчен з китайської мови перекладається як "Солоне місто", являє собою місто з історією понад 2 100 років.
Розташоване на північному березі річки Янцзи, місто отримало назву, через видобуток морської солі та полів солоного врожаю.

Місто є найбільшим містом в провінції Цзянсу за площею та другим по кількості населення.

В місті розташовані два національні заповідники, які є важливим місцем для зимівлі мільйонів мігруючих птахів і притулком величезної кількості інших видів комах, риб і диких тварин.

Яньчен привабливий як для туристів, так і для інвесторів, які відкривають представництва, будують готелі та розважальні комплекси.
Красиве та охайне місто вже стало улюбленим та рідним для багатьох студентів із України. Більшість іноземних випускників знаходять гідне працевлаштування безпосередньо в місті.

Подати заявку

На навчання

//teacher.chinastudy.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/UCCSR_LOGO_corr.png

Відкриваємо можливості, пізнаємо світ! Китай ближче ніж Ви думаєте

Залишайся в курсі новин

Введіть вашу Email адресу та залишайтеся в курсі всіх подій та нових пропозицій програми  Chinastudy!