Запитання та відповіді
На території кампусу розташовані їдальні. Багато страв адаптовані для іноземних студентів. У їдальнях можна знайти такі абсолютно не гострі страви як яловичина з макаронами, курка з пюре, риба з рисом. Також є великий вибір салатів: огірки, капуста, брокколі, помідори, морква. Великий вибір супів: курячий суп, суп з яловичиною, суп з рибою, суп з овочами. Порції великі. Ціна одного обіду в районі 35 гривень.
Як правило, студенти проживають на території кампусу в гуртожитках готельного типу в 2-х місних номерах, де є окремий душ і туалет, 24 години гаряча вода і Інтернет. В основному, це сучасні будівлі, які зовсім не піддаються порівнянню з українськими студентськими гуртожитками. Жити комфортно і весело.
Студенти проживають на території кампусу, що охороняється. По периметру кампусу встановлені контрольно-пропускні пункти з охороною. На території кампусу є все необхідне для життя і навчання, включаючи магазинчики, банкомати та столові. Жити і вчитися в Китаї дуже безпечно. Згідно офіційно опублікованим показникам злочинів, Китай є однією з найбезпечніших країн у світі!
Ми від щирого серця бажаємо міцного здоров'я студентам і їх батькам і сподіваємося, що цю статтю Ви прочитаєте лише один раз з цікавості, а на практиці вона не стане в нагоді! Але про всяк випадок, повідомляємо. Зазвичай на території кожного кампусу є свій медичний пункт. Здебільшого порівняно недалеко від кампусу є державна лікарня. У всіх серйозних випадках куратор ВНЗ супроводжує студента в лікарню і допомагає при спілкуванні з лікарями. Китайська медицина вважається однією з кращих в світі. В більшості випадків лікування покривається страхуванням на території Китаю.
Зазвичай 100% студентів, які просто відвідують всі заняття, успішно опановують китайську мову вже за 1-й рік! У Китаї вчиться понад 400 000 іноземних студентів. Китай займає 3-е місце в світі за кількістю іноземних студентів! Якби китайський був би такий важкий, як про нього думають деякі українці, то він би не став настільки популярним!
Наша команда підбере для Вас найбільш доступну та відповідну програму навчання. Ми є прямими представниками китайських навчальних закладів в Україні. Звернувшись до нас, ви отримуєте стовідсоткову гарантію отримати грант на навчання в Китаї!