Елітний коледж в мальовничому місті Чунцін

До програми ChinaStudy додано новий елітний коледж Chongqing Real Estate College! Дізнайся більше про чудові пропозиції навчання в гірському місті Чунцін !

Коледж пропонує навчання за наступними напрямками:

  • Будівництво 
  • Промислова робототехніка 
  • Електронна комерція 
  • Технології та програми великих даних (Інтернет речей) 
  • Ранній розвиток дитини та менеджмент здоров’я

Звертаємо увагу на дуже перспективну та сучасну спеціальність Технології та програми великих даних – стань сучасним IT спеціалістом в новітньому напрямку Інтернету речей, який є напрямком майбутнього !

Коледж пропонує цікаву програму навчання 2+2 разом із Chongqing University of Science and Technology: це спільна навчальна програма, яка за два роки дозволяє отримати диплом коледжу, а також диплом бакалавра. Навчання відбувається 2 роки в коледжі + 2 роки в університеті.

Дізнайся більше за посиланням

Місто Чунцін – Четверте місто центрального підпорядкування після Пекіну, Шанхаю та Тяньцзіню. Місто змогло досягти швидкого економічного розвитку, при цьому зберігши надзвичайні мальовничі природні умови.

Місто приваблює туристів зі всього світу природними дивами, різноманіттям захоплюючих дух краєвидів та культурною спадщиною. Дуже великою популярністю серед туристів користуються прогулянки по річці Янцзи.

Новини по темі

Соціальні мережі

Instagram

Популярні новини

Нова хвиля грантів: встигни до 15 травня

Чудова новина для тих, хто не встиг податися на найвищій рівень грантів в ТОП університети Китаю, відкрито нову хвилю набору в ТОП 100...

Університет науки та технології Цзянсу відкриває новий кампус

Хоч багато наших університетів вже закрили набір на 2020 рік, раді повідомити, що у зв’язку із відкриттям нового кампусу, Університет науки та технології...

Першу хвилю грантів на навчання в Китаї 2021 відкрито!

З радістю повідомляємо, що перша хвиля на найвищий рівень "Chinese Government Scholarship", який затверджується в Пекіні, відкривається 20 листопада 2020 року.