Лекція щодо освіти в Україні

Під час робочого візиту до Університету науки та технології Цзянсу, директор Українсько Китайського центру Шовкового Шляху Олександр Рижков виступив із серією лекцій для китайських студентів щодо освіти в Україні.

Тема лекцій «Інтеграція освітнього процесу України та Китаю в світовий загальноосвітній процес в умовах Глобалізації».

Доктор технічних наук, професор Олександр Сергійович Рижков розповів про вищу освіту в Китаї українських студентів. Українсько-китайський центр Шовкового Шляху вже направив понад 300 студентів із України для навчання в Китаї. 

Найпопулярніші заклади вищої освіти: Нантонгський Морський Коледж, Університет Науки та Технології Цзянсу, Яньченський Професійний Інститут Промислових Технологій. 

Найпопулярніші напрями підготовки: Бізнес адміністрування, лінгвістика, готельний менеджмент, комп’ютерні науки, логістика, будівництво, матеріалознавство, інженерні науки.

В свою чергу, китайські студенти навчаються в українських закладах вищої освіти та обирають наступні напрями: комп’ютерні науки, інженерні науки, бізнес адміністрування, лінгвістику, менеджмент. 

Щороку для китайських студентів центр організовує літні школи на базі найпрестижніших університетів України, де студенти мають можливість підвищити свої професійні знання та відвідати найкращі туристичні місця України. 

Студенти Університету Науки та Технології Цзянсу не соромилися ставити запитання, та проявили велику зацікавленість відвідати Україну. Багато з них вже знайомі з українськими студентами, які приїхали до їхнього університету отримувати вищу освіту в Китаї. Вони часто приймають участь в спільних спортивних змаганнях, відвідують гуртки англійської мови, мистецтва та музики. Разом відвідують екскурсії до таких міст як Пекін, Шанхай, Сучжоу, Янчжоу та інші. Резюмуючи лекції, лектор та студенти прийшли до спільного висновку, що китайським студентам гарно навчатися в Україні, а українським гарно навчатися в Китаї. 

Новини по темі

Соціальні мережі

Instagram

Популярні новини

Першу хвилю грантів на навчання в Китаї 2021 відкрито!

З радістю повідомляємо, що перша хвиля на найвищий рівень "Chinese Government Scholarship", який затверджується в Пекіні, відкривається 20 листопада 2020 року.

Нова хвиля грантів: встигни до 15 травня

Чудова новина для тих, хто не встиг податися на найвищій рівень грантів в ТОП університети Китаю, відкрито нову хвилю набору в ТОП 100...

Лист від студента з Китаю

Український студент про вищу освіту в Китаї Всім доброго дня! Мене звуть Філіп Комаров, сам я з міста Миколаєва,...