Нова хвиля грантів: встигни до 15 травня

Чудова новина для тих, хто не встиг податися на найвищій рівень грантів в ТОП університети Китаю, відкрито нову хвилю набору в ТОП 100 університетів Китаю до 15 травня!

Зараз відбувається набір на стипендії рівня провінції або міста, які мають привабливі умови:

  • Університети ТОП 100 Китаю (які в своїх провінціях вважаються найкращими)
  • Чудові умови для бакалаврів (повне покриття вартості навчання та проживання)
  • Широкий спектр спеціальностей
  • Чудові мальовничі міста Китаю
  • Умови для магістрів та аспірантів майже ідентичні із загальнодержавною стипендією

Пропонуємо для вашої уваги 3 нових університета, які користуються великою популярністю серед іноземних студентів! Але пропозицій набагато більше, не зволікайте, та залишайте Вашу заявку, та менеджери Українсько-Китайського Центру Шовквогоо Шляху зв’яжуться з вами для консультації.

Важливо! Заявку на отримання стипендії необхідно подати до 15 травня!Подати заявку

Southwest University – Південно-Західний Університет

ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

В даний час ПЗУ є багатопрофільним і національним ключовим університетом, який має фінансову підтримку від Міністерства освіти Китаю, також є учасниками національних проектів «211» і «985», приорітетних вузів Китаю XXI століття, відповідних міжнародним стандартам наукових досліджень та підготовки фахівців.

ПЗУ пропонує обширні та різноманітні дисципліни, вдосконалені навчальні приміщення та обладнання, живописний кампус з площею більше 600 Га., який був визнаний одним з найкращих і великих кампусів серед університетів Китаю, і є ідеальним місцем для навчання.

Hebei University of Technology – Хебейський Технологічний Університет

ХЕБЕЙСЬКИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Технологічний університет в Хебеї був заснований в 1903 році, і колись його спочатку визнавали технічним училищем Беянг. З моменту свого заснування він постійно дотримувався девізу «Працьовитість, розсудливість, відданість та вірність», щоб навчати студентів коледжів та досліджень звичок, і поетапно розробив особливу шкільну характеристику.

Технологічний університет Хебей розташований у Тяньцзіні, а також має кампуси в місті Лангфан. Він охоплює околицю понад 267 га з місцем будівельної групи в 870 000 прямокутних метрів. У 200-гектарному кампусі Бейхен виконано та введено в експлуатацію проект будівництва площею 400 000 квадратних метрів, де наразі є понад 21 000 студентів денної форми навчання, що складаються з 6373 аспірантів. Міський коледж, який підтримується за допомогою Технологічного університету Хебея, має 16000 студентів. В бібліотеці коледжу є 1,88 мільйона книг. Крім того, добре обладнані стадіони, гуртожитки та їдальні полегшують життя на кампусі. 

Yangzhou University – Університет Янчжоу

УНІВЕРСИТЕТ ЯНЧЖОУ

Університет Янчжоу – багатопрофільний навчальний заклад, який розпочав свою діяльність у 1902 році. Університет Янчжоу є провідним університетом в своєму місті, а також має державний статус. Знаходиться на 84-му місці в національному рейтингу, а в міжнародному – знаходиться на 1 219-му рядку. Кампус ВНЗ знаходиться в однойменному місті Янчжоу.

Всього в університеті є 123 програми на ступінь бакалавра, 198 напрямків магістратури та 45 дисциплін аспірантури та докторантури.

Навчальний заклад має унікальну підтримку від уряду Китаю. Щорічно йому виділяється 400 мільйонів юанів для розвитку та навчання студентів.

Новини по темі

Соціальні мережі

Instagram

Популярні новини

Лист від студента з Китаю

Український студент про вищу освіту в Китаї Всім доброго дня! Мене звуть Філіп Комаров, сам я з міста Миколаєва,...

Першу хвилю грантів на навчання в Китаї 2021 відкрито!

З радістю повідомляємо, що перша хвиля на найвищий рівень "Chinese Government Scholarship", який затверджується в Пекіні, відкривається 20 листопада 2020 року.

Нова хвиля грантів: встигни до 15 травня

Чудова новина для тих, хто не встиг податися на найвищій рівень грантів в ТОП університети Китаю, відкрито нову хвилю набору в ТОП 100...