Нові гранти в ТОП університети китаю

На запит нашого центру, продовжено прийом заявок на гранти для українських студентів до 20 квітня в чотири топових університети Китаю! Не втрачай унікальну можливість та спробуй шанс отримати топову стипендію!

Ми з радістю повідомляємо, що до стипендіальної грантової програми СhinaStudy залучено ще три нових топових університети Китаю !

Університет Гуансі
 

УНІВЕРСИТЕТ ГУАНСІ
 Входить в Топ 3 університети Китаю! 

Один з найкращих університетів Китаю, входить в топові світові рейтинги. Університет знаходиться в Нанніні, столиці автономного регіону Гуансі-Чжуан. Розташований у чарівних субтропічних пейзажах, кампус займає площу 307 га, площа забудови 1 202 600 квадратних метрів.

Наннін є столицею Гуансі-Чжуанського автономного району.
Завжди теплий, завдяки прекрасному клімату, повітря, круглий рік наповнене ароматами квітів – це головне враження, яке отримують від Нанніна його гості. Місто знаходиться біля самого кордону з В’єтнамом, недалеко від Гонконгу і Макао. Вдале розташування посприяло швидкому розвитку, фактично зробивши його воротами Китаю в Південно-Східну Азію.

Університет Донгуа

УНІВЕРСИТЕТ ДОНГУА
Університет знаходиться в центрі Шанхаю!

Топовий університет Китаю. Університет Донгуа розташований у центрі міста Шанхай та примикає до зони економічного розвитку Гонк’яо, DHU є одним із ключових державних університетів безпосередньо під Міністерством освіти Китаю. Його особливі дисципліни, такі як модний дизайн, текстильна техніка, міжнародна торгівля, матеріалознавство та інформаційні технології, отримали високу репутацію як у країні, так і за кордоном.

Шанхай розташований в центрі східного узбережжя Китаю. Це найбільший і процвітаючий китайський мегаполіс, а також діловий центр країни. Разом з тим це місце з дивовижною атмосферою, надзвичайно привабливе для туристів з усього світу.

Університет Шандунь
УНІВЕРСИТЕТ ШАНДУНЬ

Топовий університет Китаю. Багато незалежних рейтингів університетів поміщають Університет Шандунь в 20 кращих вузів Китаю. Університет – один з найвідоміших і найпрестижніших університетів на планеті, що входить в топ 5% в світі. Університет Шандунь заробив відмінну міжнародну репутацію за видатні досягнення в таких напрямках: «Інженерна справа і технології», «Природничі науки», «Математика», «Хімія».

Шандуньський університет можна вважати великим навчальним закладом, в якому навчається понад 63 тис. Студентів. Разом з місцевими абітурієнтами на вступ до університету можуть претендувати і іноземні громадяни. Відсоток іноземців в SDU становить близько 2% від загального числа студентів. У навчальному закладі працює понад 4 тисячі викладачів.

Університет розташовано в мальовничому місті Цзинань. Цзинань з китайської мови перекладається як “на південь від річки Цзішен” і пов’язано з тим, що ці місця розташовувалися на південь від річки Цзішен, представляет собою місто з історією понад 2 600 років.

Озера і джерела – основне, що притягує в Цзинань туристів. Сімдесят два знаменитих джерела б’ють тут з-під землі, стікаючи в озеро Дамінг. 

Уханьський Університет 

WUHAN UNIVERSITY
Уханьський Університет – це один із найкращих університетів Китаю, який входить в ТОП 10 національного рейтингу Китаю. Це ключовий національний університет який починає свою історію з 1893 року.
Унікальні стипендії, які включають вартість навчання проживання, а також щомісячну стипендію від 400$ починаючи з рівня Бакалавр.

Цими університетами на Українсько-Китайський центр Шовкового Шляху виділено Топові Гранти, які покривають навчання, проживання, та додаткову стипендію від 300 до 600 доларів США на місяць!

Термін заявки на такий грант вже закінчився 31 березня, але для клієнтів Українсько-Китайського центру Шовкового Шляху термін подачі заявки на Топові Гранти продовжено до 20 квітня 2020! 

Не впустіть чудову можливість підкорити Китай та отримати доступну Міжнародну Освіту за неймовірно вигідними грантовими умовами! 

Кількість грантів обмежена, тож не зволікайте! 

Отримати безкоштовну консультацію можна, заповнивши нашу форму заявки, або за телефонами:

+38 (063) 964-69-04
+38 (066) 290-55-52
+38 (063) 159-63-36

Новини по темі

Соціальні мережі

Instagram

Популярні новини

Лист від студента з Китаю

Український студент про вищу освіту в Китаї Всім доброго дня! Мене звуть Філіп Комаров, сам я з міста Миколаєва,...

Першу хвилю грантів на навчання в Китаї 2021 відкрито!

З радістю повідомляємо, що перша хвиля на найвищий рівень "Chinese Government Scholarship", який затверджується в Пекіні, відкривається 20 листопада 2020 року.

Нова хвиля грантів: встигни до 15 травня

Чудова новина для тих, хто не встиг податися на найвищій рівень грантів в ТОП університети Китаю, відкрито нову хвилю набору в ТОП 100...