Подовжено прийом: встигни до 15 червня

Раді повідомити, що за нашим проханням деякі партнерські університети продовжили набір абітурієнтів із України, які є нашими клієнтами! До 15 червня 2020 року у вас є унікальна можливість встигнути на набір 2020 та почати навчання в Китаї вже через кілька місяців, в кінці вересня! 

Університети, які подовжили набір:

  • Університети ТОП 100 Китаю (які в своїх провінціях вважаються найкращими)
  • Чудові умови для бакалаврів (повне покриття вартості навчання та проживання)
  • Широкий спектр спеціальностей
  • Чудові мальовничі міста Китаю
  • Умови для магістрів та аспірантів майже ідентичні із загальнодержавною стипендією

Важливо! Заявку на отримання стипендії необхідно подати до 12 червня!Подати заявку

Southwest University – Південно-Західний Університет

ПІВДЕННО-ЗАХІДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

В даний час ПЗУ є багатопрофільним і національним ключовим університетом, який має фінансову підтримку від Міністерства освіти Китаю, також є учасниками національних проектів «211» і «985», приорітетних вузів Китаю XXI століття, відповідних міжнародним стандартам наукових досліджень та підготовки фахівців.

ПЗУ пропонує обширні та різноманітні дисципліни, вдосконалені навчальні приміщення та обладнання, живописний кампус з площею більше 600 Га., який був визнаний одним з найкращих і великих кампусів серед університетів Китаю, і є ідеальним місцем для навчання.

Hebei University of Technology – Хебейський Технологічний Університет

ХЕБЕЙСЬКИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Технологічний університет в Хебеї був заснований в 1903 році, і колись його спочатку визнавали технічним училищем Беянг. З моменту свого заснування він постійно дотримувався девізу «Працьовитість, розсудливість, відданість та вірність», щоб навчати студентів коледжів та досліджень звичок, і поетапно розробив особливу шкільну характеристику.

Yangtze University – Університет Янцзи

Технологічний університет Хебей розташований у Тяньцзіні, а також має кампуси в місті Лангфан. Він охоплює околицю понад 267 га з місцем будівельної групи в 870 000 прямокутних метрів. У 200-гектарному кампусі Бейхен виконано та введено в експлуатацію проект будівництва площею 400 000 квадратних метрів, де наразі є понад 21 000 студентів денної форми навчання, що складаються з 6373 аспірантів. Міський коледж, який підтримується за допомогою Технологічного університету Хебея, має 16000 студентів. В бібліотеці коледжу є 1,88 мільйона книг. Крім того, добре обладнані стадіони, гуртожитки та їдальні полегшують життя на кампусі. 

УНІВЕРСИТЕТ ЯНЦЗИ

Університет Янцзи є пілотним закладом національного проекту з інноваційного навчання студентів, Національним модельним закладом кооперативної освіти та інноваційною базою післядипломної освіти Hubei Petroleum. Її місія зосереджена на допомозі студентам засвоїти інноваційні підходи та творчі здібності для вирішення технічних та наукових питань. Міжнародні студенти мають можливість брати участь у позакласних заходах, включаючи студентське самоврядування, спортивні заходи та студентські клуби та організації.

Jiangsu University of Science and Technology – Університет науки та технології Цзянсу

УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ЦЗЯНСУ

Jiangsu University of Science and Technology (JUST) – це провідний технічний університет Китаю, який надає вищу освіту на рівні бакалавра, магістра та доктора філософії. Дата заснування – 1953 рік.

Jiangsu University of Science and Technology (JUST) – це провідний технічний університет Китаю, який надає вищу освіту на рівні бакалавра, магістра та доктора філософії. Дата заснування – 1953 рік.

Входить в топ 200 найкращих університетів Китаю. Кількість вчителів та співробітників: понад 2000 чоловік. Кількість студентів: понад 28000 чоловік.

У 2012 році з метою інтернаціоналізації університет почав набирати іноземних студентів. Зараз в університеті навчається близько 1000 студентів з різних куточків світу, серед яких багато з України та країн СНД.

Новини по темі

Соціальні мережі

Instagram

Популярні новини

Першу хвилю грантів на навчання в Китаї 2021 відкрито!

З радістю повідомляємо, що перша хвиля на найвищий рівень "Chinese Government Scholarship", який затверджується в Пекіні, відкривається 20 листопада 2020 року.

Лист від студента з Китаю

Український студент про вищу освіту в Китаї Всім доброго дня! Мене звуть Філіп Комаров, сам я з міста Миколаєва,...

Нова хвиля грантів: встигни до 15 травня

Чудова новина для тих, хто не встиг податися на найвищій рівень грантів в ТОП університети Китаю, відкрито нову хвилю набору в ТОП 100...