Грантовий набір на навчання в Китаї продовжується

Шановні колеги, клієнти та усі небайдужі до якісного навчання в провідних університетах Китаю. До нас часто звертаються із запитанням, чи здійснюємо ми набір на навчання в Китаї під час воєнного стану в Україні.

Наша компанія продовжує працювати в цих складних умовах. Ми зв’язувалися із нашими партнерськими університетами Китаю – вони підтвердили, що чекають на наші заявки і будуть робити максимальні зусилля, щоб допомогти нашим українським клієнтам отримати державні китайські гранти на навчання в бакалавраті, магістратурі, аспірантурі та мовних курсах.

У зв’язку з бойовими діями в нашому місті Миколаїв, нам довелося тимчасово виїхати із головного офісу. Контактні дані зараз змінено. Для отримання безкоштовної консультації оберіть один із трьох варіантів:

  • дзвоніть за телефоном +380 93 740 8594
  • пишіть на електронну пошту s.tarasenko92@gmail.com
  • або заповнюйте стандартну заявку на консультацію

Мирного Вам неба над головою!

Новини по темі

Соціальні мережі

Instagram

Популярні новини

Лист від студента з Китаю

Український студент про вищу освіту в Китаї Всім доброго дня! Мене звуть Філіп Комаров, сам я з міста Миколаєва,...

Першу хвилю грантів на навчання в Китаї 2021 відкрито!

З радістю повідомляємо, що перша хвиля на найвищий рівень "Chinese Government Scholarship", який затверджується в Пекіні, відкривається 20 листопада 2020 року.

Нова хвиля грантів: встигни до 15 травня

Чудова новина для тих, хто не встиг податися на найвищій рівень грантів в ТОП університети Китаю, відкрито нову хвилю набору в ТОП 100...