China Study

Вища освіта в Китаї, грантова стипендіальна програма

ChinaStudy – це унікальна грантова програма вищої освіти від Українсько-Китайського центра Шовкового Шляху, офіційного представника Китайських університетів в Україні та лідера серед навчання студентів в Китаї

Навчання в Китаї

Освіта за кордном

Китай розвивається космічними темпами. Зараз ця країна не тільки друга економіка світу, але й один з провідних світових центрів освіти та науки. Держава доволі жорстко контролює освітні процеси та висуває найвищі вимоги до якості навчання. Освіта в Китаї стає все більш популярнішою серед українців. Випускники китайських навчальних закладів підвищують свої шанси на гідне працевлаштування не лише в Китаї, але й в інших країнах. Дипломи Китаю високо цінуються в розвинених країнах Заходу.

Це й не дивно, коли на освіту та науку Китай виділяє понад 15 відсотків бюджету.

Система освіти в Китаї за своїми стандартами близька до європейської.

Багато китайських університетів входять в ТОП 500 кращих світових університетів. 4 з них навіть входять в ТОП 100 (жоден з українських університетів туди не входить)! Одним з критеріїв рейтингу є кількість іноземних студентів, тому більшість китайських університетів спрямовані на залучення молоді зі всього світу. Для цього існують спеціалізовані державні грантові програми безкоштовного навчання іноземців. Україні пощастило потрапити в список країн, до яких такі програми стосуються. 

Дипломи китайських вищих навчальних закладів відповідають міжнародним стандартам та признаються в більшості країнах, в тому числі в Україні, Європі, Сполучених Штатах Америки та Канаді.

Ті, хто вирішили вчитися за кордоном мають можливості поступати на практично всі напрямки підготовки. Українські студенти в більшості випадків обирають безкоштовне навчання в Китаї за напрямками – бізнес адміністрування, економіка, інженерія, комп’ютерні науки, медицина, логістика, готельний менеджмент. 

Які ж переваги навчання в Китаї?

Краще майбутнє вже сьогодні
  1. Місцеве населення дуже позитивно ставиться до іноземців.
  2. Висока якість навчання.
  3. Китай надає українським студентам стипендії на навчання. Не треба здавати ЗНО.
  4. Ціна навчання та проживання в Китаї набагато нижча, ніж в Європі та Сполучених Штатах Америки.
  5. Дипломи визнаються по всьому світу.
  6. Знання китайської мови є дуже великим плюсом, оскільки Китай нарощує свій вплив у світі. Українець зі знанням китайської мови та дипломом про вищу освіту завжди знайде гідне працевлаштування в Китаї.
  7. Також навчатися можна англійською мовою.

Якщо ви, чи ваші діти думають про навчання за кордоном – рекомендуємо безкоштовне навчання в Китаї. Це дуже гарний шанс на гідне майбутнє!

Українсько-китайський центр Шовкового Шляху є офіційним представником державних грантових програм навчання в Китаї, звернувшись до нас ви отримаєте безкоштовну консультацію та відповіді на всі питання стосовно навчання в Китаї.

І ще один факт: навчатися в Китаї безпечніше, ніж в Англії! За кількістю злочинів на 100 тис. осіб показник в Китаї 0,62! В Англії 1,2. Для порівняння: в Україні 6,34, в США 5,35. 

Чекаємо на ваші заявки та бажаємо удачі в навчанні за кордоном!

Новини