Найщиріші привітання із Китайським Новим Роком!

Шановні Друзі, Партнери, Колеги та Клієнти!

Прийміть найщиріші привітання із Китайським Новим Роком від Українсько-китайського центру Шовкового Шляху!

Цей рік Білого Металевого Бика. Металевий Бик дуже працьовитий, він завжди зайнятий і завжди пам’ятає про свої цілі. Метал зробив його більш активним і сміливим у вчинках. Він швидше, ніж Бики інших стихій, пристосовується до нових умов. Ну, а долати будь-які труднощі йому так само допомагають сильний характер і наполегливість. Він постійний у своїх звичках і перевагах. Завзято домагається своїх цілей. Щоб домогтися прихильності Бика, доведеться докласти зусиль. У важких ситуаціях знадобляться наполегливість і рішучість. Але Бик прихильно ставиться до тих, хто діє чесно, відкрито і відповідально.

Тому бажаємо Вам наполегливою працею та чесною життєвою позицією отримати прихильність цього Року! Щастя, добра та процвітання Вам і Вашим Родинам! Нехай затишок та добробут завжди будуть Вам вірними супутниками!

Хай всім нам щастить!

Із теплом, колектив УКЦШШ

Новини по темі

Соціальні мережі

Instagram

Популярні новини

Першу хвилю грантів на навчання в Китаї 2021 відкрито!

З радістю повідомляємо, що перша хвиля на найвищий рівень "Chinese Government Scholarship", який затверджується в Пекіні, відкривається 20 листопада 2020 року.

Лист від студента з Китаю

Український студент про вищу освіту в Китаї Всім доброго дня! Мене звуть Філіп Комаров, сам я з міста Миколаєва,...

Нова хвиля грантів: встигни до 15 травня

Чудова новина для тих, хто не встиг податися на найвищій рівень грантів в ТОП університети Китаю, відкрито нову хвилю набору в ТОП 100...