Найщиріші привітання із Китайським Новим Роком!

Шановні Друзі, Партнери, Колеги та Клієнти!

Прийміть найщиріші привітання із Китайським Новим Роком від Українсько-китайського центру Шовкового Шляху!

Цей рік Білого Металевого Бика. Металевий Бик дуже працьовитий, він завжди зайнятий і завжди пам’ятає про свої цілі. Метал зробив його більш активним і сміливим у вчинках. Він швидше, ніж Бики інших стихій, пристосовується до нових умов. Ну, а долати будь-які труднощі йому так само допомагають сильний характер і наполегливість. Він постійний у своїх звичках і перевагах. Завзято домагається своїх цілей. Щоб домогтися прихильності Бика, доведеться докласти зусиль. У важких ситуаціях знадобляться наполегливість і рішучість. Але Бик прихильно ставиться до тих, хто діє чесно, відкрито і відповідально.

Тому бажаємо Вам наполегливою працею та чесною життєвою позицією отримати прихильність цього Року! Щастя, добра та процвітання Вам і Вашим Родинам! Нехай затишок та добробут завжди будуть Вам вірними супутниками!

Хай всім нам щастить!

Із теплом, колектив УКЦШШ

Новини по темі

Соціальні мережі

Instagram

Популярні новини

Лист від студента з Китаю

Український студент про вищу освіту в Китаї Всім доброго дня! Мене звуть Філіп Комаров, сам я з міста Миколаєва,...

Першу хвилю грантів на навчання в Китаї 2021 відкрито!

З радістю повідомляємо, що перша хвиля на найвищий рівень "Chinese Government Scholarship", який затверджується в Пекіні, відкривається 20 листопада 2020 року.

Нова хвиля грантів: встигни до 15 травня

Чудова новина для тих, хто не встиг податися на найвищій рівень грантів в ТОП університети Китаю, відкрито нову хвилю набору в ТОП 100...