Подовжено набір в Янченський коледж!

Із задоволенням повідомляємо, що Яньченським Професійним Інститутом Промислових Технологій подовжено набір на навчання за спеціальністю «Бізнес Менеджмент»!

Усі бажаючі мають можливість подати свої заявки до 8 листопада 2020 року і з середини листопада 2020 бути повноцінно зарахованим студентом та почати онлайн навчання в спеціалізованій групі «Бізнес Менеджмент» (молодший бакалавр, 3 роки).

Грант на освіту покриває наступні витрати:

  • Вартість навчання: 20 000 RMB на рік
  • Проживання в гуртожитку: 6000 RMB на рік
  • Загальний грант на 3-х річну освіту: 78 000 RMB (12 000 доларів)

Після відкриття кордонів Ви одразу їдете до Китаю вже в статусі студента (легке отримання візи, впевненість в собі).

Яньченський професійний інститут промислових технологій – є державним показовим інститутом, першим вищим професійним навчальним закладом в місті Яньчен. Дата заснування: 1964 рік. Кількість студентів: понад 10 000 чоловік.

Площа інституту понад 200 тисяч квадратних метрів. Інститут відмічено знаком Міністерства освіти Китаю – Кращий інститут національного рівня. Розташований в живописному місті Яньчен, історія якого налічує понад 2100 років.

Місто Яньчен

Яньчен з китайської мови перекладається як “Солоне місто”, являє собою місто з історією понад 2 100 років.
Розташоване на північному березі річки Янцзи, місто отримало назву, через видобуток морської солі та полів солоного врожаю.

Місто є найбільшим містом в провінції Цзянсу за площею та другим по кількості населення.

В місті розташовані два національні заповідники, які є важливим місцем для зимівлі мільйонів мігруючих птахів і притулком величезної кількості інших видів комах, риб і диких тварин.

Яньчен привабливий як для туристів, так і для інвесторів, які відкривають представництва, будують готелі та розважальні комплекси.
Красиве та охайне місто вже стало улюбленим та рідним для багатьох студентів із України. Більшість іноземних випускників знаходять гідне працевлаштування безпосередньо в місті.

Новини по темі

Соціальні мережі

Instagram

Популярні новини

Лист від студента з Китаю

Український студент про вищу освіту в Китаї Всім доброго дня! Мене звуть Філіп Комаров, сам я з міста Миколаєва,...

Першу хвилю грантів на навчання в Китаї 2021 відкрито!

З радістю повідомляємо, що перша хвиля на найвищий рівень "Chinese Government Scholarship", який затверджується в Пекіні, відкривається 20 листопада 2020 року.

Нова хвиля грантів: встигни до 15 травня

Чудова новина для тих, хто не встиг податися на найвищій рівень грантів в ТОП університети Китаю, відкрито нову хвилю набору в ТОП 100...